Beşiktaş ŞAMPİ..
Beşiktaş ŞAMPİ..
Halit Akçatepe Son Senaryosu ve Filmi
Halit Akçatepe Son Senaryosu ve Filmi
Amerika da Realistik Manken Çılgınlığı
Amerika da Realistik Manken Çılgınlığı
Elektronik Sigara Kullanıcılarının Yorumları
Elektronik Sigara Kullanıcılarının Yorumları
Azez de Bomba Yüklü Araçla Saldırı: 3 Ölü, 10 Yaralı
Azez de Bomba Yüklü Araçla Saldırı: 3 Ölü, 10 Yaralı
İhracatını Yüzde 47 Artırdı
İhracatını Yüzde 47 Artırdı
Beyşehir de Çok Amaçlı Spor Sahası Açılışı

Beyşehir de Çok Amaçlı Spor Sahası Açılışı

Konya'nın Beyşehir İlçe Belediyesi tarafından Damlapınar Mahallesi'nde yaptırılan spor kompleksi düzenlenen törenin ardından açılarak yöre sakinlerine hizmet vermeye başladı.

Açılış törenine, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, meclis üyeleri, parti teşkilatı mensupları, Belediye'nin birim müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Açılışta konuşan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, sözünü verdikleri spor sahası açılışı için Damlapınar'da olduklarını vurgulayarak, "Biz Beyşehir'in 67 mahallesinde de farklı farklı projeler üretiyor, farklı farklı hizmetler yapıyoruz" dedi.

Konuşmasında, İzmir'de yaşayan Damlapınarlıları da açılış programında görmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Özaltun, "Buradaki sahamızın açılışını sadece İzmir'deki hemşehrilerimizi burada görebilmek için geciktirdik. Burada yapılan son şenlikte şunları söylemiştim; 'bugün çok amaçlı spor sahasını görüyorsunuz, inşallah başka bir sefere karşınıza farklı bir açılışla çıkacağız' Şimdiden söylemeyelim sürpriz olsun. Biraz önce Konya Milletvekilimiz Mehmet Babaoğlu beyle telefonla görüştük. Diyor ki, 'başkanım yeter, hep açılış, hep açılış'. Bundan sonra daha büyük açılışlar sizleri bekliyor. Yani Beyşehir için büyük müjdeler yolda. Milletvekilimiz bunu söylememi özellikle istedi. Beyşehir artık kabuğunu yırtacak. İnşallah bu desteklerle Beyşehir'de büyük mega projeler bizleri bekliyor. Çok amaçlı spor sahamızın buradaki çocuklarımıza, gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Biz dualar alabilmek için tıpkı buradaki çok amaçlı spor sahası gibi Damlapınar'a ve farklı mahallelerimizde açılışlara devam edeceğiz" diye konuştu.

İzmir'de faaliyet gösteren Hasanşeyh Derneği Başkanı Yusuf Devebacak ile Damlapınarlılar Dernek Başkanı Hasan Eylikçi ise yaptıkları konuşmalarda, açılışı yapılan çok amaçlı spor sahasından dolayı Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun'a teşekkür etti.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek spor sahasının açılışı gerçekleştirildi. Kaleye şut atışı yapılmasının ardından sahada başlayan Damlapınar futbol turnuvasının başlama vuruşunu da Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun gerçekleştirdi.

Açılış programı dolayısıyla katılımcılara alanda kurulan sofralarda Beyşehir Belediyesi tarafından yemek ikram edildi. - KONYA

Etiketler: Beyşehir, de, Çok, Amaçlı, Spor, Sahası, Açılışı,

103 okunma

Tarih: 22.11.2015 11:36:02

Tüm Yerel Haberleri »

Diğer Yerel Haberleri