Beşiktaş ŞAMPİ..
Beşiktaş ŞAMPİ..
Halit Akçatepe Son Senaryosu ve Filmi
Halit Akçatepe Son Senaryosu ve Filmi
Amerika da Realistik Manken Çılgınlığı
Amerika da Realistik Manken Çılgınlığı
Elektronik Sigara Kullanıcılarının Yorumları
Elektronik Sigara Kullanıcılarının Yorumları
Azez de Bomba Yüklü Araçla Saldırı: 3 Ölü, 10 Yaralı
Azez de Bomba Yüklü Araçla Saldırı: 3 Ölü, 10 Yaralı
İhracatını Yüzde 47 Artırdı
İhracatını Yüzde 47 Artırdı
Diyarbakır da 741 Kilo Esrar Ele Geçirildi

Diyarbakır da 741 Kilo Esrar Ele GeçirildiDiyarbakır'da 741 kilo esrar ele geçirildi

DİYARBAKIR İl Jandarma Komutanlığı KOM ekipleri, merkez Sur İlçesi'ne bağlı Yeşilköy Mahallesi'nde yaptığı aramad, toprağın altına, saman ve ormanlık alan içine gizlenmiş 715 kilosu kubar, 26 kilosu toz olmak üzere toplam 741 kilo esrar maddesi ele geçirildi.

Merkez Sur Jandarma Karakolu'na bağlı KOM ekipleri, Yeşilköy Mahallesi'nde narkotik köpleri Altın, Caka ve Haklı'nın arama faaliyetiyle toprak altına ve saman ile ormanlık alana gizlenmiş 715 kilosu kubar, 26 kilosu toz olmak üzere toplam 741 kilo esrar maddesi ele geçirildi.

Diyarbakır Valiliği, konu ile ilgili yaptığı açıklamada,"Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Sur/Merkez Jandarma Karakol Komutanlığınca Yeşilköy mahallesinde kaçakçılık ve uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında arama faaliyeti icra edilmiştir. Şüphelilere ait ev ve eklentilerinde Narkotik Köpekleri (Altın, Caka ve Haklı) ile birlikte icra edilen aramada; evlerin önündeki arazide ot ve saman yığınları, ağaç araları, traktör römorku ve toprağa bidonlar ile gömülü vaziyette gizlenmiş, uyuşturucu madde (715 kg kubar esrar ile 26 kg toz esrar maddesi) ele geçirilmiştir. Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı ile ele geçirilen uyuşturucu maddelere el konulmuş olup, olay ile ilgili gözaltına alınan 3 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konulmuştur. Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, kaçakçılığın önlenmesi ve uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam edilecektir.

Etiketler: Diyarbakır, da, 741, Kilo, Esrar, Ele, Geçirildi,

220 okunma

Tarih: 22.11.2015 14:36:03

Tüm Güncel Haberleri »

Diğer Güncel Haberleri