Beşiktaş ŞAMPİ..
Beşiktaş ŞAMPİ..
Halit Akçatepe Son Senaryosu ve Filmi
Halit Akçatepe Son Senaryosu ve Filmi
Amerika da Realistik Manken Çılgınlığı
Amerika da Realistik Manken Çılgınlığı
Elektronik Sigara Kullanıcılarının Yorumları
Elektronik Sigara Kullanıcılarının Yorumları
Azez de Bomba Yüklü Araçla Saldırı: 3 Ölü, 10 Yaralı
Azez de Bomba Yüklü Araçla Saldırı: 3 Ölü, 10 Yaralı
İhracatını Yüzde 47 Artırdı
İhracatını Yüzde 47 Artırdı
Fetö nün Darbe Girişimine Tepkiler - Düzce Valisi ...

Fetö nün Darbe Girişimine Tepkiler - Düzce Valisi ...

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :
Detaylar
Düzce Valisi Ali Fidan'ın açıklamaları
Anıtpark Meydanından detaylar FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler
Düzce Valisi Ali Fidan:
"Bolu ve Düzce'de sıkıntı olduğuna dair bir takım dedikodular var. Bolu Valimiz ile görüştük, bir sıkıntımız yok Allah'a şükür olsun, her şey normal ama demokrasi nöbetine devam inşallah."
Düzce Valisi Ali Fidan,"Bolu ve Düzce'de sıkıntı olduğuna dair bir takım dedikodular var. Bolu Valimiz ile görüştük, bir sıkıntımız yok Allah'a şükür olsun, her şey normal ama demokrasi nöbetine devam inşallah." dedi.

Fidan, Türkiye genelinde vatandaşların meydanlarda olması uyarısının yapılmasının ardından valilik önüne toplanan kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada, sosyal medyada bir takım dedikodular döndüğünü belirterek,"Bolu Valimiz ile görüştük, bir sıkıntımız yok Allah'a şükür olsun, her şey normal ama demokrasi nöbetine devam inşallah." diye konuştu.

Buradan Anıtpark Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe katılan Vali Fidan, alanda toplanan yaklaşık 50 bin kişiye hitap etti. Fidan, konuşmasına, elindeki Türk bayrağını öperek başladı.

Vatandaşların 15 Temmuz akşamından itibaren gösterdiği cesaretin hissiyatın, terör örgütlerine şamar gibi indiğini aktaran Fidan, "En büyük dersi siz verdiniz. Sizin bu cesaretiniz, bizlere olan desteğiniz her zaman bizleri de daha dik tuttu, daha güçlü kıldı, daha çok çalışma azmi verdi bizlere. Bizler de siz meydanlardayken kurumlarımızda arkadaşlarımızla beraber daha güçlü olduk. Hainlere karşı daha güçlü cevap vereceğiz inşallah. Neredeyse bir haftadır, meydanları doldurduğunuz için hepinizle gurur duyuyorum. Bu filmin en büyük kahramanı sizlersiniz." diye konuştu.

Fidan, bu süreçte kendilerine destek olan kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum yöneticilerine de teşekkürlerini iletti.

Meydanda toplanan vatandaşlar, "Nöbete devam", "İman nöbetini tutmaya devam" yazılı dövizler açtı.

Öte yandan Türk Kızılayı ve bazı sivil toplum kuruluşları meydandaki vatandaşlara yemek ve içecek ikramında bulundu.

TÜRKİYE'YE DARBE GİRİŞİMİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYIN var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 5 == 0) document.write('Hesapkurdu\'na Özel 100 Bin TL Konut Kredisi 1463 TL Taksitle!'); else if(s % 5 == 1) document.write('Garanti\'de 100 Bin TL Konut Kredisini 1463 TL Taksitle Alın!'); else if(s % 5 == 2) document.write('Hayalindeki Evi Kaçırma, %1.04 ile Konut Kredisine Başvur!'); else if(s % 5 == 3) document.write('Yapı Kredi\'de 1491 TL Taksitle 100.000 TL Konut Kredisi!'); else if(s % 5 == 4) document.write('Garanti\'de 5 Yıl Vadeli 50 Bin TL Kredi 1149 TL Taksitle!'); ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'Konut Kredisi Text'); var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 5 == 3) document.write('20 Bankayı Karşılaştır, 1 Dk.\'da En Uygun Krediye Başvur!'); else if(s % 5 == 0) document.write('Enpara\'da 10.000 TL Krediyi 364 Lira Taksitle Alın!'); else if(s % 5 == 1) document.write('Akbank Free Card ile Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı Sahibi Olun!'); else if(s % 5 == 4) document.write('Akbank\'ta 374 TL Taksitle 10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!'); else if(s % 5 == 2) document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!'); ga('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'İhtiyaç Kredisi Text');

Etiketler: Fetö, nün, Darbe, Girişimine, Tepkiler, -, Düzce, Valisi, ...,

140 okunma

Tarih: 22.07.2016 05:35:02

Tüm Güncel Haberleri »

Diğer Güncel Haberleri